W piątek 23 czerwca 2023r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Polnicy zakończyli kolejny rok szkolny. Uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru szkoły i odśpiewaniem hymnu narodowego, a następnie przekazaniem sztandaru uczniom klas młodszych. Szczególnie ważny był to dzień dla ósmoklasistów, którzy żegnali się z murami swojej pierwszej szkoły. Podczas akademii wręczono nagrody tym, którzy wyróżnili się wynikami w nauce oraz osiągali sukcesy w konkursach i zawodach sportowych na różnych szczeblach. Uczennicom klasy ósmej, za wybitne osiągnięcia pan Paweł Gibczyński wręczył również Nagrodę Wójta Gminy Człuchów. Wiele słów podziękowania skierowano także do rodziców uczniów klasy ósmej i trzeciej, którzy bezinteresownie angażowali się w życie klasy i szkoły. Na koniec wszyscy usłyszeli życzenia radosnych i bezpiecznychwakacji.
Iwona Wójciszyn