• Stołówka

• Zasady korzystania z usług stołówki szkolnej

1. Cena obiadu dla dzieci z oddziałów przedszkolnych 6-latków i uczniów klas I-VIII wynosi 8,00 zł.
          2. Cena całodniowego wyżywienia dla dzieci w Przedszkolu Samorządowym wynosi 12,00 zł, bez podwieczorku 10 zł.
          3. Wpłata za obiady dokonywana jest do 10 dnia danego miesiąca (z góry) w sekretariacie lub na konto w Banku Spółdzielczym w Człuchowie:

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Polnicy

Nr konta 84 9326 0006 0009 5745 2000 0020

tytułem: wpłata za obiady / miesiąc / imię i nazwisko dziecka/

1. Nieobecności dzieci i uczniów, uczestnictwo w wycieczce, zawodach sportowych i konkursach są odliczane na podstawie listy sporządzonej przez wychowawcę klasy.
          2. W przypadku rezygnacji z obiadów, fakt ten należy zgłosić pisemnie w sekretariacie do ostatniego dnia miesiąca, w którym uczeń korzysta z obiadów.